ozgecan

ÖNEMLİ

FORMU DOLDURMADAN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ

Family Ajans'ın Oyuncu Kadrosuna Katılmak için Ne Yapabilirim?
Son halinizi gösteren herhangi bir resminizle birlikte Online Başvuru bölümüne girerek formu doldurup bize yollayınız.
Başvurular bölümündeki istenilen bilgileri ve resminizi posta yoluyluda bize gönderebilirsiniz.


İNTERNETTEN YOLLANAN RESİMLER HAKKINDA :
Resim, vesikalık veya boy resmi olabilir; yalnız uzaktan çekilmemiş olmasına ve gözlük veya şapka gibi aksesuarların olmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca resim internette kullanılan jpg uzantılı ve en fazla 250 KB boyutlarında olmalıdır.

KADROMUZA KABUL EDİLENLER :
Kadromuza kabul edilenler önceden kendilerine haber verilerek dizilerimize, sinema, reklam, klip vb. deneme cekimlerine katılırlar ve ajansımıza davet edilerek fotograf çekimlerine katılırlar. Bu çekimler sonrasında resimli castlarınız profosyonel müşterilerimize (film yapım şirketleri,reklam ajansları, yönetmenler, tekstil firmaları ,fuar organizatörleri vb.) iletilir ve uygun görülen cast çalışmalarında sizinle irtibata gecilir.

FAMİLY AİLESİYLE GÜVENCEYİ AİLE CALIŞMASINI VE KENDİZDE GÖRDÜNÜZ ÖZ GÜVENİNİZİ ORTAYA CIKARIN.

*Başvuruda her hangi sorun yaşanırsa  sistemsel hata verirse resimleriniz ve boy kilo doğum tarihi semt telefon numaralı olan bir CV şeklinde resimleriniz ile Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir ye mail olarak gönderiniz.

Family Ajans olarak sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ajansımız, Internet üzerinde başvuru yapanların kişisel gizliliğinin korunmasına ve muhafaza edilmesine büyük özen göstermektedir.Başvurularınız mankenlik, fotomodellik , reklam dizi ve  film oyunculuğu , hosteslik v.d. başlıklarda değerlendirilip size en geç bir hafta içersinde cevap verilecektir.

Başvurunuz kabul edildiği takdirde Family Ajans ailesine katılabilmeniz için sizi Ajansımıza ve fotoğraf çekimlerine davet edeceğiz. Family Ajans , başvuruları kendi kriterlerine göre değerlendirmekte ve bunlar hakkında açıklama yapmamaktadır. Bu nedenle başvurularınızın sonucunda Ajansımıza kabul edilme konusunda bir garanti verilmemektedir.

Başvuru sonucunu etkileyen unsurlardan biri de bize yollayacağınız resimin sizi en iyi şekilde yansıtmasıdır. Bize e-posta ile yada şahsen yaptığınız başvurularınızda bıraktığınız resimler kesinlikle geri iade edilmez . Lütfen aşağıdaki formu eksiksizce doldurunuz. (Bu form kimin için dolduruluyorsa o kişinin bilgileri yazılmalıdır.)

Lütfen Başvuru yapmadan önce Bilmeniz Gerekenler kısmını okuyunuz.

 

 

Adres: Cevizlik mah. Kartopu sk. No: 9/2 Bakırköy / İstanbul
Tel: (0212) 570 74 05 Pbx  Fax:(0212) 570 74 93
Mail: info@ajansfamily.com.tr
Web Tasarım